Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 81 komentarzy

Amazonia w weekend

Jacek Jarecki - Sprawy i sprawki polityczne i społeczne

Zerując licznik. Pozdro dla Coryllusa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W pierwszych słowach mojego bloga, uprzejmie donoszę, że czuję się dobrze, czego i wam życzę!

Urodziłem się dawno, ale od maleńkości marzyłem by zaistnieć na jakimś salonie. W domu, co prawda był parkiet, na którym się ślizgałem do siódmego roku życia, wykorzystując rozmaite materiały, ale o jakim salonie można pisać w mieście powiatowym?

Następnie dorosłem.

Obecnie wkurzają mnie filmy w rodzaju serialu "Spartakus" oraz sportowi komentatorzy. Polityków i dziennikarzy nie znoszę. Amen.

Nie znoszę scen "w zwolnionym tempie" ponieważ jako sześciolatek, zabezpieczony jedynie tekturową zbroją, potrafiłem, na skutek drobnego ( rycerskiego ) błędu, spaść na parkiet z maszyny do szycia marki "Teutonia" ... i dalej, z powodzeniem napieprzać wszystkich pomalowanym srebrolem, drewnianym mieczem - mieczem. Bez żadnego spowolnienia. Bez sztuczek baj HBO. 

Komentatorzy wkurzają mnie, ponieważ, przynajmniej jeśli chodzi o piłkę kopaną, niewiele mając do komentowania, ględzą. Taki Ciszewski krzyczący do sitka ; Gobert Radocha - To było coś!

Politycy i polityczni dziennikarze to, w najlepszym przypadku, prosięta. Blogerzy to chaberloczki. 

Zerując licznik wdrapuję się na pudło maszyny. Będę szył, a uszyję taką koszulę, że nawet w piekle, amator mojego wyrobu uniesie się z sykiem w przestworza!

 

Ps.

Moja książka jest obecnie dostępna na stronie: http://audioteka.pl/amazonia-w-weekend,produkt.html oraz http://myebook.pl/shop/product/ebook/421 i http://bookoteka.pl/audiobooki/amazonia-w-weekend a także http://www.legimi.com/pl/ebook-amazonia-w-weekend-jarecki-jacek,b1817.html Ufff... jeszcze tutaj: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/96487/amazonia-w-weekend (słabiackie recenzje) i http://virtualo.pl/amazonia_weekend/jacek_jarecki/publicystyka/ebook/a1539c209i5936/ oraz http://www.atenakg.pl/artykul/Jacek-Jarecki/Amazonia-w-weekend,DE6F67FAAB a także http://www.gandalf.com.pl/ea/amazonia-w-weekend-mp3/ Niestety jest takze tutaj: http://ksiegarniajasimalgosia.osdw.pl/artykul/Jacek-Jarecki/Amazonia-w-weekend,DE6F67FAAB i tutaj: http://www.ksiegarniaklimczok.pl/artykul/Jacek-Jarecki/Amazonia-w-weekend,DE6F67FAAB und: http://www.xn--ksigarniasobtka-6rb05d.pl/artykul/Jacek-Jarecki/Amazonia-w-weekend,81494412EB Cholera! http://www.paperback.pl/ebooki/poezja/humor-satyra/amazonia-w-weekend i jeszcze: http://zaginionyalmanach.blogspot.com/2011/04/amazonia-w-weekend-jacek-jarecki.html Nuuu? http://213.218.116.36/Amazonia-w-weekend_Jacek-Jarecki/download/product/223,957447.html

i jeszcze, jeszcze, ale szkoda o tym pisać. Dla Lemingów Empik:

http://www.empik.com/amazonia-w-weekend-jarecki-jacek,p1047478685,ebook-p

 

 

KOMENTARZE

 • Wspominając komentatorów sportowych...
  Szpakowski to był gość. W tle jego słów, najczęściej leciał Alan Parsons Project :) np:
  http://www.youtube.com/watch?v=fVQsAulVeQ4&feature=fvwrel

  lub od 1:00

  http://www.youtube.com/watch?v=EAGUUrgmBkQ&feature=related
 • Życzliwie dołączając się do pozdro dla Coryllusa
  Jego teksty mogę ująć czymś, co usłyszałem w Dęblinie, oprócz The Dark Side of the Moon, gdzie Parsons był twórcą brzmienia i dźwięku płyty.

  http://www.youtube.com/watch?v=Qac5N2Qz0Fs&feature=related
 • A co do postu....
  http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031